Zima 2019

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
03/12 --:--
Netflix
Hero Mask
wszystkie 15 odcinków wydane na raz
Studio Pierrot 15 Simulcast: Netflix
10/12 19:00
Amazon Prime Video
Saint Seiya: Saintia Shou GONZO
20/12 --:--
Netflix
Aggressive Retsuko: We Wish You a Metal Christmas
odcinek specjalny (online), short
Fanworks 1 Simulcast: Netflix
26/12 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Hataraku Saibou: Kaze Shoukougun
odcinek specjalny (TV)
David Production 1
28/12 07:35
TV Tokyo Nat. Net.
Saiki Kusuo no Psi Nan: Kanketsu-hen
odcinek specjalny (TV), finał serii
J.C. Staff / EGG FIRM 1
30/12 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Persona 5 the Animation: Dark Sun...
odcinek specjalny (TV)
CloverWorks 1
31/12 19:30
Tokyo MX
Tantei Opera Milky Holmes: Psycho no Aisatsu
odcinek specjalny (TV), finał serii, crossover z Cardfight! Vanguard
J.C. Staff 1
31/12 21:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Lord El-Melloi II Sei no Jikenbo: Rail Zeppelin Grace Note - Hakamori to Neko to Majutsushi
odcinek specjalny (TV)
TROYCA 1 Kamiyan3991
03/01 21:00
AT-X
Ikkitousen: Western Wolves
jeden odcinek na miesiąc
ARMS 3
03/01 22:30
AbemaTV
BanG Dream! drugi sezon
drugi sezon
Passione / Sanzigen / Creators in Pack 1-cour PadoSuba, Kitsune-subs
04/01 21:00
AT-X
Boogiepop wa Warawanai
Remake of 2000 Series
Madhouse shisha, DA-Subs, Ōkami-Subs, Kitsune-subs, Askara
04/01 21:30
WOWOW
Egao no Daika Tatsunoko Production 12
05/01 21:00
AT-X
Fukigen na Mononokean: Tsuzuki
drugi sezon
Pierrot Plus Askara, Anbu-subs
05/01 25:30
Tokyo MX
W'z GoHands 13 ShindeSubs
05/01 25:55
AT-X
Mini Toji
spin-off Toji no Miko, short
Project No. 9 11+1
06/01 24:00
ComicFesta
Papa Datte, Shitai
short
Magic Bus Ashi13x, Dracaena, Ōkami-Subs
06/01 24:00
Amazon Prime Video
Dororo MAPPA / Tezuka Productions seba609, MrKondziu, Askara, Ajabun, Fumetsu Subs, PadoSuba, Kitsune-subs, ShindeSubs
06/01 24:30
BS11 / AbemaTV
Ueno-san wa Bukiyou
short
Lesprit 12 DA-Subs, Kitsune-subs
07/01 23:00
Tokyo MX
Mob Psycho 100 II
drugi sezon
Bones Raziz, Fumetsu Subs, Kitsune-subs
07/01 24:30
Tokyo MX, etc.
Pastel Memories Project No. 9 12 DA-Subs
07/01 26:05
TV Tokyo
Kemono Friends 2
drugi sezon
Tomason
08/01 22:00
AT-X
Watashi ni Tenshi ga Maiorita! Doga Kobo OromisMasta, Kitsune-subs
08/01 23:00
Tokyo MX
Circlet Princess Silver Link 12
08/01 25:00
Tokyo MX
Rinshi!! Ekoda-chan
drugi sezon, short
08/01 25:35
Tokyo MX
Ameiro Cocoa side G
piąty sezon, short
EMT Squared
08/01 25:59
Nippon TV
3D Kanojo: Real Girl 2
drugi sezon, block AnicU
Hoods Entertainment 1-cour Kitsune-subs, ShindeSubs
08/01 26:30
MBS
Kakegurui××
drugi sezon
MAPPA 1-cour Hyouryuusha, Simulcast: Netflix, kibek3334, Fumetsu Subs
09/01 07:30
TV Tokyo
Mannaka no Rikkun Sakura Create
09/01 22:00
AT-X
Tate no Yuusha no Nariagari
premiera 1 odc.: AT-X - 01/02 @ 23:00
Kinema Citrus 2-cour _Crimson_Red_, DA-Subs, TMJ - Oozora, Kitsune-subs, Ōkami-Subs, Anbu-subs
09/01 22:15
Amazon Prime Video
Kemurikusa Yaoyorozu 12
09/01 23:30
AT-X
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue. Zero-G 12 DA-Subs
09/01 23:30
Tokyo MX
Meiji Tokyo Renka TMS Entertainment ShindeSubs
09/01 24:00
Tokyo MX
Virtual-san wa Miteiru Lide 12
09/01 24:55
Fuji TV
Revisions
blok +Ultra, wszystkie odcinki wydane na japońskim Netflixie 10/01
Shirogumi 12 Simulcast: Netflix, Kitsune-subs
10/01 22:00
Tokyo MX
Dimension High School Polygon Pictures
10/01 23:00
AT-X
Girly Air Force Satelight Kitsune-subs
10/01 24:55
Fuji TV
Yakusoku no Neverland
blok noitaminA, premiera 1 odc.: Amazon Prime Video - 09/01 @ 24:00
CloverWorks 1-cour wtas, DA-Subs, TMJ - Oozora, Anbu-subs, ShindeSubs, Ōkami-Subs
10/01 25:28
TBS
Go-toubun no Hanayome
blok Animerico
Tezuka Productions Ōkami-Subs, Kitsune-subs
10/01 25:58
TBS
Grimms Notes The Animation
blok Animerico
Brain's Base Kitsune-subs
10/01 27:05
TV Tokyo
Hulaing Babies
short
GAINA
jako "Fukushima Gaina"
11/01 21:30
AT-X
Date A Live III
trzeci sezon
J.C. Staff 12 Redincall, Ōkami-Subs, PadoSuba, Fumetsu Subs, Rafafafa Subs, Kitsune-subs
11/01 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
B-Project: Zecchou Emotion
drugi sezon, Aniplex Saturday Night Block
BN Pictures
11/01 25:55
MBS / TBS
Domestic na Kanojo
Animeism Block
Diomedea KamiTet, Ōkami-Subs, Kitsune-subs, Yūgen-Anime
11/01 26:25
MBS / TBS
Mahou Shoujo Tokushusen Asuka
blok Animeism
Lidenfilms Ōkami-Subs, Kitsune-subs, tiger316
12/01 21:30
AbemaTV
Bermuda Triangle: Colorful Pastrale
spin-off Cardfight!! Vanguard
Seven Arcs Pictures
12/01 23:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
blok Aniplex Saturday Night
A-1 Pictures shisha, Ōkami-Subs, ShindeSubs
12/01 25:00
Tokyo MX / BS11
Endro~! Studio Gokumi DA-Subs
13/01 22:30
Tokyo MX
Kouya no Kotobuki Hikoutai GEMBA
20/01 24:30
Tokyo MX
Manaria Friends
spin-off Shingeki no Bahamut, short
CygamesPictures 10 nepnep
25/01 21:00
Nippon TV Nat. Net.
Lupin III: Goodbye Partner
odcinek specjalny (TV)
TMS Entertainment 1
27/01 24:10
NHK-G
Piano no Mori 2
drugi sezon
GAINA Netflix?
03/02 08:30
TV Asahi Nat. Net.
Star Twinkle Precure
piętnasta seria
Toei Animation 4-cour Redincall (ShinsouSubs)
14/02 20:00
YouTube
Fight League: Gear Gadget Generators BN Pictures
02/-- --:--
Bandai Channel
Double Decker! Doug & Kirill EXTRA
jeden odcinek na miesiąc
Sunrise 3


Źródła[edytuj]