Wiosna 2018

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
03/02 --:--
Netflix
B: The Beginning
Wszystkie 12 odcinków wydane razem
Production I.G 12 Simulcast: Netflix, AO-Subs
03/09 --:--
Netflix
A.I.C.O. -Incarnation-
Wszystkie 12 odcinków wydane razem
Bones 12 Simulcast: Netflix
19/03 25:35
Tokyo MX
Sword Art Online: Fatal Bullet -The Third Episode-
Special w TV, short
A-1 Pictures 1
03/23 --:--
Netflix
Sword Gai: The Animation
Wszystkie 12 odcinków wydane razem
Production I.G / DLE 12 Simulcast: Netflix
03/24 --:--
Yahoo GyaO!
SNS Police
short
9
03/29 --:--
Netflix
Juushinki Pandora Satelight Simulcast: Netflix (6 miesięcy później), Ökami-subs
03/31 --:--
Netflix
Lost Song Lidenfilms / Dwango 12 Simulcast: Netflix (6 miesięcy później)
01/04 08:30
TV Tokyo Nat. Net.
Duel Masters!
sequel Duel Masters (2017)
Shogakukan-Shueisha Productions
01/04 09:00
Fuji TV Nat. Net.
Gegege no Kitarou (2018) Toei Animation seba609, AO-Subs
01/04 22:00
Tokyo MX
Nil Admirari no Tenbin: Teito Genwaku Kitan Zero-G ShinsouSubs
01/04 24:00
Tokyo MX
Uma Musume: Pretty Derby P.A. Works Ökami-subs, Anbu-subs, AO-Subs
01/04 24:00
ComicFesta
Amai Choubatsu: Watashi wa Kanshu Sen`you Pet
short
Magic Bus KikachuSubs
02/04 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Beyblade Burst Chouzetsu
trzeci sezon
OLM
02/04 18:25
TV Tokyo
PazuDora Studio Pierrot
02/04 20:55
Gunma TV
Omae wa Mada Gunma o Shiranai
short?
Asahi Production / CJT 12 kyozetsu.blogspot.com
02/04 22:00
AT-X
Mahou Shoujo Ore
Odcinek 1 i 2 przedpremierowo w AT-X - 25/03 @ 19:30
Studio Pierrot+ Katakana Subs, dronka87, AO-Subs
02/04 22:30
Tokyo MX
Kakuriyo no Yadomeshi GONZO 2-cour Ökami-subs, AO-Subs, KikachuSubsPL
02/04 25:00
Amazon Prime Video
Souten no Ken Re:Genesis Polygon Pictures
02/04 25:00
Tokyo MX
Uchuu Senkan Tiramisù
short
GONZO kyozetsu.blogspot.com
02/04 25:35
TV Tokyo / TV Aichi
Captain Tsubasa (2018) David Production 52 seba609
04/03 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Gundam Build Divers
sequel Gundam Build Fighters
Sunrise
04/03 18:45
NHK-E
Shounen Ashibe: Go! Go! Goma-chan 3
piąty sezon, short
Bridge
04/03 21:00
Family Gekijou
Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These - Kaikou
Remake
Production I.G 12 Askara & Devilkan, Aki
04/03 23:00
Tokyo MX
Tokyo Ghoul:re
trzeci sezon
Studio Pierrot Askara, KikachuSubsPL
04/03 25:00
Tokyo MX / dAnime Store
Tachibana-kan to Lie Angle
short
Creators in Pack / Studio Lings OromisMasta, martinru, Ökami-subs, AO-Subs, Renton
04/03 25:29
Nippon TV
Lupin III: Part 5
5th Series,blok AnichU
Telecom Animation Film seba609, AO-Subs
04/03 25:59
Nippon TV
3D Kanojo: Real Girl
blok AnichU
Hoods Entertainment 12 MrStPL, ProUmberElo, Ökami-subs, Anbu-subs, AO-Subs
04/04 22:25
Tokyo MX
Alice or Alice: Siscon Niisan to Futago no Imouto
short
EMT Squared Ognisty321, Ökami-subs, kyozetsu.blogspot.com, Renton
04/05 18:25
TV Tokyo Nat. Net.
Aikatsu Friends! Bandai Namco Pictures Tomisia
04/05 21:00
AT-X
Tada-kun wa Koi wo Shinai Doga Kobo TeamSpy, AO-Subs
04/05 23:00
AT-X
Comic Girls Nexus b-subs, AO-Subs
04/05 25:28
TBS
Megalo Box
czwartkowy blok nocny w TBS
TMS Entertainment 13 Senami, AO-Subs
04/05 25:58
TBS
Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru
czwartkowy blok nocny w TBS
Seven Arcs 12 Ognisty321 & Grucha00, Ökami-subs
06/04 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Inazuma Eleven: Ares no Tenbin
Episode 1: 1 hour special
OLM Pitbull01
06/04 21:00
AT-X
Hinamatsuri feel. 12 Amored & Lamarus, A-senpai, Ökami-subs, AO-Subs
06/04 22:30
AT-X
Akkun to Kanojo
short
Yumeta Company Jinja-Temple, ProUmberElo, Ökami-subs, kyozetsu.blogspot.com
06/04 22:30
BS-SKY PerfecTV!
Gurazeni Studio DEEN
06/04 24:30
Tokyo MX / BS11
Lostorage conflated WIXOSS
czwarty sezon
J.C. Staff Katakana Subs, AO-Subs
06/04 25:35
Tokyo MX / KBS Kyoto
Nobunaga no Shinobi: Anegawa Ishiyama-hen
trzeci sezon, short
TMS Entertainment
06/04 25:55
TBS
Mahou Shoujo Site
blok Animeism
Production doA 12 tiger316, kyozetsu.blogspot.com, NieOGEL dla A-O.ninja
07/04 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Boku no Hero Academia 3
trzeci sezon
Bones 25 Katakana Subs, Ökami-subs, Anbu-subs, AO-Subs, TMJ - Oozora
07/04 17:35
NHK-E
Major 2nd
sequel Major
NHK Enterprises MuNNek
07/04 23:00
AT-X
Amanchu! Advance
drugi sezon
J.C. Staff 12 lopat85
07/04 23:30
AT-X
Devils Line Platinum Vision Kamiyan3991 & Shirin Shenn, Dziabeł & Shirin Shenn, Ökami-subs, AO-Subs
07/04 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
spin-off Sword Art Online II
Studio 3Hz Anbu-subs, AO-Subs, TMJ-Oozora
07/04 24:30
Tokyo MX, BS11, etc.
Persona 5 The Animation A-1 Pictures RoD Anime, Anbu-subs, AO-Subs, KikachuSubsPL
07/04 25:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Hoozuki no Reitetsu 2: Sono Ni
drugi sezon, cour 2/2
Studio DEEN 13 Katakana Subs
08/04 07:00
TV Tokyo Nat. Net.
Koneko no Chi: Ponpora Dairyokou
sequel Koneko no Chi: Ponpora no Daibouken, short
Marza Animation Planet
08/04 07:14
TV Tokyo Nat. Net.
Wakaokami wa Shougakusei!
short?
Madhouse / DLE
08/04 08:30
Fuji TV Nat. Net.
Layton Mystery Tanteisha: Katri no Nazotoki File Lidenfilms
08/04 10:00
TV Tokyo Nat. Net.
Kiratto PriChan Tatsunoko Production ShinsouSubs
08/04 21:00
AT-X
Cutie Honey Universe Production Reed seba609 & OromisMasta
08/04 23:30
Tokyo MX
Caligula Satelight 1-cour AO-Subs, Ataru, KikachuSubsPL
08/04 24:10
NHK-G
Piano no Mori Fukushima Gainax Jinja-Temple, Nicole Cover
08/04 24:30
Tokyo MX / BS11
Shokugeki no Souma: San no Sara - Toutsuki Ressha-hen
trzeci sezon, Cour 2 of 2
J.C. Staff Katakana Subs, Anbu-subs
08/04 25:35
TV Tokyo
Binan Koukou Chikyuu Bouei Bu Happy Kiss
trzeci sezon
Studio Comet Ariel-chan
09/04 19:30
Tokyo MX
Jikken-hin Kazoku: Creatures Family Days KJJ Animation AO-Subs
09/04 23:00
Tokyo MX
Golden Kamuy
blok Anime no Me
Geno Studio 12 Kamiyan3991, Anbu-subs
09/04 25:15
Tokyo MX
Fumikiri Jikan
short
EKACHI EPILKA 12 Bufallo [Babcia Jadzia Subs], kyozetsu.blogspot.com
09/04 25:20
Tokyo MX
Ladyspo
short
ShinsouSubs
10/04 23:00
AT-X
High School DxD Hero
czwarty sezon
Passione _Crimson_Red_ & Co., KikachuSubsPL, AO-Subs, fernu
10/04 24:30
AT-X
Rokuhoudou Yotsuiro Biyori ZEXCS
11/04 24:00
Tokyo MX
Last Period: Owarinaki Rasen no Monogatari J.C. Staff 12 AO-Subs
11/04 25:00
Abema TV
Steins;Gate 0
sequel Steins;Gate
White Fox 23+1 Askara & Lamarus, Xam10 & Nicole Cover, Ökami-subs, Anbu-subs, AO-Subs
11/04 25:05
Tokyo MX / KBS Kyoto
Butlers: Chitose Momotose Monogatari Silver Link 12 AO-Subs, KikachuSubsPL
12/04 24:00
Tokyo MX / BS Fuji
Hisone to Masotan Bones Anbu-subs, AO-Subs
12/04 24:55
Fuji TV
Wotaku ni Koi wa Muzukashii
blok noitaminA
A-1 Pictures Ökami-subs, shisha
12/04 25:00
BS11
Dorei-ku The Animation TNK / Zero-G Ökami-subs, KikachuSubsPL
13/04 12:00
Bandai Channel
Isekai Izakaya: Koto Aitheria no Izakaya Nobu Sunrise 24 Bufallo
13/04 18:25
TV Tokyo Nat. Net.
Youkai Watch: Shadow Side OLM
13/04 20:30
AT-X
Full Metal Panic! Invisible Victory
trzeci sezon
XEBEC Kamiyan3991, Nicole Cover, Hyouryuusha
04/20 --:--
Netflix
Aggressive Retsuko
Wszystkie 10 odcinków wydane razem, short
Fanworks 10 Simulcast: Netflix
05/05 21:00
Abema TV
Cardfight!! Vanguard (2018)
Remake
OLM YouTube?
19/05 21:00
Tokyo MX
To Be Heroing
drugi sezon
Emon 7

Źródła[edytuj]