Jesień 2018

Z FansubDB
Skocz do: nawigacja, szukaj

Informacje[edytuj]

Charty
Anichart: klik
LiveChart: klik
MAL: klik

Schemat[edytuj]

Grupy

  • Czarny - Planowane
  • Zielony - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci napisów do pobrania
  • Jasnoniebieski - Wydano co najmniej jeden odcinek w postaci odcinka do pobrania
  • Jasnoniebieski i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek do pobrania z możliwością pobrania napisów
  • Pomarańczowy - Wydano co najmniej jeden odcinek online
  • Pomarańczowy i kursywa - Wydano co najmniej jeden odcinek online z możliwością pobrania napisów
  • Ciemnoniebieski - Simulcasty (legalne serwisy streamujące)
  • Skreślone - Porzucone po wydaniu conajmniej jednego odcinka

Serie[edytuj]

Kanał i data premiery
(UTC+9)
Nazwa Studio Odc. Grupy
06/09 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Kirakira Happy Hirake! Cocotama
drugi sezon
OLM
25/09 27:00
MBS
Beatless: Final Stage
odcinki 21 - 24 Beatless
Diomedea 4 KamiTet, Ōkami-Subs, Kitsune-subs
30/09 22:30
Tokyo MX
Double Decker! Doug & Kirill
spin-off Tiger & Bunny, premiera: Crunchyroll - 09/02
Sunrise 12 Ōkami-Subs, Kitsune-subs
01/10 19:30
BS-Animax
Akanesasu Shoujo DandeLion Animation Studio / Jumonji 12 Kerkun, ShindeSubs
01/10 24:00
Tokyo MX / BS11
Tensei Shitara Slime Datta Ken 8bit 24 Ognisty321, fernu, Fumetsu Subs, Hentai-Subs, Kitsune-subs
01/10 25:00
Amazon Prime Video
Souten no Ken Re:Genesis 2
drugi sezon, drugi cour
Polygon Pictures 12
01/10 25:00
Tokyo MX
Uchuu Senkan Tiramisù II
drugi sezon, short
GONZO 13+4
01/10 26:05
TV Tokyo
Ken En Ken: Aoki Kagayaki Studio DEEN ShindeSubs
02/10 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Bakutsuri Bar Hunter Toei Animation / Studio Gallop
02/10 25:00
Tokyo MX
Jingai-san no Yome
short
Saetta 12 Ōkami-Subs, FilipAkaMojżesz, ShindeSubs
02/10 25:29
Nippon TV
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru
blok AnichU
Production I.G 23 Askara, Ōkami-Subs
03/10 24:00
Tokyo MX / SUN
Sora to Umi no Aida TMS Entertainment 12 Kitsune-subs
03/10 25:05
Tokyo MX / KBS
RErideD: Tokigoe no Derrida
premiera: Crunchyroll - 09/22
GEEKTOYS 12 Ōkami-Subs, Kitsune-subs
03/10 26:15
ABC
Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai
blok Aniplex Saturday Night
CloverWorks 13 Crimson_Red, KamiTet, Katakana Subs, Kitsune-subs, Narson
04/10 23:30
AbemaTV / AT-X
Zombieland Saga MAPPA 12 Demonis Angel, Ōkami-Subs, FilipAkaMojżesz, Mizarii, ShindeSubs
04/10 25:05
Tokyo MX
Devidol!
short
04/10 25:28
TBS
Gakuen Basara
spin-off Sengoku Basara, blok Animerico
Brain's Base 12 Ōkami-Subs
04/10 25:58
TBS
Bakumatsu
blok Animerico
Studio DEEN 12 Ōkami-Subs
05/10 17:55
TV Tokyo Nat. Net.
Inazuma Eleven: Orion no Kokuin
drugi Part of Inazuma Eleven: Ares no Tenbin
OLM AnimeSubsPL
05/10 21:00
AT-X
Tonari no Kyuuketsuki-san Studio Gokumi / AXsiZ 12 Pawlik
05/10 21:30
AT-X
Yagate Kimi ni Naru TROYCA 13 martinru, YukaYuyu, Anbu Subs, ddawid007 dla Shinden.pl, Kitsune-subs
05/10 22:00
AbemaTV / Tokyo MX
Hinomaru Zumou GONZO 24 FilipAkaMojżesz, Kitsune-subs, MonFos, ShindeSubs
05/10 22:00
AT-X
Toaru Majutsu no Index III
trzeci sezon
J.C. Staff 26 Kamiyan3991 & OromisMasta, Anbu-subs, Kitsune-subs
05/10 22:30
BS-SKY PerfecTV!
Gurazeni 2
drugi sezon
Studio DEEN
05/10 22:30
AT-X
Kitsune no Koe
short
Yumeta Company ShindeSubs
05/10 23:00
AT-X
Uchi no Maid ga Uzasugiru! Doga Kobo 12 Besamir Subs, Kitsune-subs
05/10 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu
blok Aniplex Friday Night
CloverWorks 13 Ashi, Dracaena, Dziubububu, Ōkami-Subs
05/10 25:05
Tokyo MX
JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze
5th sezon
David Production 39 seba609, Flippy & Mikyu, Kitsune-subs
05/10 25:25
TBS
Kishuku Gakkou no Juliet
blok Animeism
Lidenfilms 12 tiger316, Sabrack, Ōkami-Subs
05/10 25:35
Tokyo MX / KBS
Okoshiyasu, Chitose-chan
short
Gathering
05/10 25:55
TBS
Irozuku Sekai no Ashita kara
blok Animeism
P.A. Works KamiTet, Ōkami-Subs
06/10 07:55
Tokyo MX
Hoshi no Shima no Nyanko
short
Animation Planet
06/10 17:30
Nippon TV Nat. Net.
Gyakuten Saiban 2
drugi sezon
CloverWorks 24
06/10 17:35
NHK-E
Radiant Lerche 21 wtas, Fumetsu Subs
06/10 24:00
WOWOW
SSSS.Gridman Trigger / Tsuburaya Productions 12 Kitsune-subs
06/10 24:00
Tokyo MX, BS11, etc.
Sword Art Online: Alicization
trzeci sezon, pierwszy cour, blok Aniplex Saturday Night
A-1 Pictures 24 Nerumin, KamiTet, RaFaFaFa Subs, TMJ - Oozora
06/10 24:30
AT-X
Goblin Slayer White Fox 12 shisha, Ōkami-Subs, Fumetsu Subs, Kitsune-subs
06/10 24:35
KBC
Sono Toki, Kanojo wa
short
MASTER LIGHTS FilipAkaMojżesz, ShindeSubs
06/10 26:38
MBS
Release the Spyce Lay-duce 12 Kitsune-subs
07/10 07:00
TV Tokyo Nat. Net.
Fairy Tail: Final Series
kontynuacja, finalny sezon
A-1 Pictures / CloverWorks / Bridge 25 TMJ - Oozora
07/10 22:00
Tokyo MX
Ulysses: Jeanne d'Arc to Renkin no Kishi AXsiZ 12 _Crimson_Red_, ShindeSubs
07/10 23:30
AT-X
Anima Yell! Doga Kobo 12 Redincall (ShinsouSubs), ShindeSubs
07/10 24:00
ComicFesta
Shuudengo, Capsule Hotel de, Joushi ni Binetsu Utawaru Yoru
short
Namu Animation Ōkami-Subs
07/10 24:30
BS11
Gaikotsu Shoten'in Honda-san
short
DLE Ōkami-Subs
07/10 24:45
BS11
Himote House
short
Bouncy 12
08/10 23:00
Tokyo MX
Golden Kamuy 2
drugi cour
Geno Studio Kamiyan3991
08/10 24:00
GANMA! App
Otona no Bouguya-san
short
Imagica Imageworks Kitsune-subs
08/10 26:30
Amazon Prime Video
Hashiri Tsuzukete Yokattatte
short
Signal MD 4 Sabrack
09/10 21:54
Tokyo MX / BS11
Idolmaster Side M: Wake Atte Mini!
spin-off The [email protected]: Side M, short
Zero-G Kitsune-subs
09/10 23:00
Tokyo MX
Tokyo Ghoul:re 2
trzeci sezon, drugi cour
Studio Pierrot / Studio Pierrot+ 12 Askara, , MangaAnimeLovers, MonFos
09/10 25:30
SUN / BS11
Conception GONZO FilipAkaMojżesz, ShindeSubs
09/10 25:59
Nippon TV
Ichinichi Gaishutsuroku Hanchou
spin-off Kaiji, blok AnichU
Madhouse 10
10/10 22:00
AT-X
Ore ga Suki nano wa Imouto dakedo Imouto ja Nai NAZ / Magia Doraglier 10 Anbu-subs, Kitsune-subs, ShindeSubs
10/10 26:50
ABC
Beelzebub-jou no Okinimesu mama
blok Aniplex Saturday Night
Lidenfilms 12 Ōkami-Subs
11/10 22:30
Tokyo MX
Karakuri Circus Studio VOLN 36 Wtas & Shirin Shenn
11/10 22:30
AT-X
Merc Storia: Mukiryoku Shounen to Bin no Naka no Shoujo Encourage Films Ōkami-Subs
12/10 24:00
AT-X
Senran Kagura: Shinovi Master - Tokyo Youma-hen
drugi sezon
TNK Ōkami-Subs, Kitsune-subs
17/10 24:55
Fuji TV
Ingress
+Ultra Block
Craftar 1-cour Netflix?
21/10 24:10
NHK-G
Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudoubu Kyoto Animation Askara
25/10 22:00
Tokyo MX
Hangyakusei Million Arthur
1st cour
J.C. Staff 1-cour Kitsune-subs

Źródła[edytuj]